Anda Liderlik -  Suzanne Tomlinson

 

Eğitimci:  Suzanne Tomlinson

Çalıştığı Yer - Görevi: 1. İngiltere Merkezli bağımsız Uluslararası Eğitimci

  1. IB, PYP Atölye Lideri

 

Ülke:  İngiltere/ UK

Eğitimci Biyografi: Tomlinson, yirmi yedi yıldır dünyanın dört bir yanındaki öğretmenlere ve öğrencilere ders veren ve onlara rehberlik eden deneyimli bir uluslararası eğitimcidir. İngiltere Eğitim lisansını (Hons) 1993 yılında bitirdi ve Müdürlerin Eğitim Merkezi ile Uluslararası Okul Liderliği Sertifikasını (2010) tamamladı. Ardından Eğitim Liderliği alanında yüksek lisans derecesi kazandı (2016). 2005'te IB için İlk Yıllar Programı çalıştay lideri oldu ve İngiltere'de IB, Taaleem organizasyonu, Aga Khan Vakfı ve IBSCA için çok çeşitli okul içi ve bölgesel çalıştaylara liderlik etti.

Ayrıca IB ve CIS akreditasyonu için çeşitli okul yetkilendirmelerine ve değerlendirmelerine katıldı. İngiltere, Kuveyt, Umman, Peru, Almanya, Malezya, Özbekistan, Sırbistan ve Arnavutluk'ta ders verdi. Arnavutluk'ta Akademik Direktör olmadan önce Erken Yıllar Koordinatörü ve PYP koordinatörü olarak görev yaptı. En son Almanya'da Berlin Metropolitan Okulu’nda PYP koordinatörü olarak çalıştı ve şu anda Bağımsız PD sağlayıcısı olarak çalışmaya devam ediyor.

Ders Alanı: Dijital Liderlik Okulu

Dersin Adı: Anda Liderlik

Dersin İçeriği: Ders boyunca, “hizmetkar liderlik” kavramı yani; dinleme, savunma, besleme, güçlendirme ve bir yolculuğu paylaşmaya istekli olma yoluyla “insan inşası” tartışılacaktır.

Ders Dili: English / İngilizce

Tarih: Program kız ve erkek öğrenci grupları olmak üzere ikiye ayrılmıştır. Güncel takvime buradan ulaşabilirsiniz.-

Sertifika: Eğitim sonunda katılımcılara NUN Okulları tarafından onaylanan başarı sertifikası mail olarak gönderilecektir.

Program Ücreti: 50 ₺ (KDV Dahil)
*Her bir modülün ücreti 50 TL'dir. Sepete ekleyerek kredi kartınız ile ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sık sorulan sorulara buradan bakabilirsiniz.