Geleceğin Liderleri -  Leo Thompson

Eğitimci:  Leo Thompson

Çalıştığı Yer - Görevi: CIS (Uluslararası Okullar Birliği)'te Uluslararası Eğitim Danışmanı

Ülke:  İngiltere/ UK

Eğitimci Biyografi: Leo Thompson, Tazmanya'da İngiliz bir ailenin çocuğu olarak doğdu, ardından büyüdüğü İngiltere'ye taşındı. Daha önce Galler, BAE (Abu Dabi), Umman ve Avusturya'da (iki kez) çalıştı. Şimdi Viyana'da yaşıyor. CIS ekibine Eylül 2019'da Okul Destek ve Değerlendirme Görevlisi olarak katıldı. Şu an, CIS üyeliği için başvuran veya halihazırda akreditasyon döngüsünde olan okulları desteklemektedir.

Leo, deneyimli bir İngilizce öğretmeni olmasına rağmen, müfredattan üst düzey yönetime kadar birçok liderlik rolü üstlendi. En son Viyana'daki Amadeus International School'da Ortaokul Müdürü ve Okul Müdürü olarak görev yaptı. Bundan önce, Umman'daki Al Batinah Uluslararası Okulu’nda Ortaokul Müdürü olarak beş yıl geçirdi ve okulun CIS akreditasyon sürecini yönetti. Leo, insanların öğrenmesine ve büyümesine yardımcı olmanın yanı sıra, okul geliştirme süreçleri, misyonları ve vizyonları hayata geçirme konusunda da tutkulu. Modern İngilizce Çalışmaları alanında lisans, Yaratıcı Yazarlık ve Yeni Medya, ve Eğitimsel Liderlik ve Yönetim alanlarında yüksek lisans derecelerine sahip.

Ders Alanı: Dijital Liderlik Okulu

Dersin Adı: Geleceğin Liderleri

Dersin İçeriği: Bu ders ile, katılımcıların toplumda fark yaratabilmeleri için liderlik yetkinliklerinin geliştirilmesi hedeflenmektedir.

Ders Dili: English / İngilizce

Tarih: Program kız ve erkek öğrenci grupları olmak üzere ikiye ayrılmıştır. Güncel takvime buradan ulaşabilirsiniz.-

Sertifika: Eğitim sonunda katılımcılara NUN Okulları tarafından onaylanan başarı sertifikası mail olarak gönderilecektir.

Program Ücreti: 50 ₺ (KDV Dahil)
*Her bir modülün ücreti 50 TL'dir. Sepete ekleyerek kredi kartınız ile ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sık sorulan sorulara buradan bakabilirsiniz.