Geleceğin Meslekleri - Dr. Işıl Boy Ergül

Eğitimci: Dr. Işıl Boy Ergül

Çalıştığı Yer - Görevi: TeacherX, ETZ Eğitim Danışmanlık Kurucusu

Ülke:  Türkiye/Turkey

Eğitimci Biyografi: Dr. Işıl Boy Ergül, İstanbul Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünden mezun olduktan sonra eğitim teknolojileri üzerine yüksek lisansını Manchester Üniversitesi'nde tamamlamıştır. 2006-2020 yıllları arasında Yıldız Teknik Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak çalışmıştır. 2012 yılından itibaren İngiltere’nin en köklü öğretmen eğitimi kurumu Pilgrims Teacher Training’de, Kent Üniversitesi’nde, yaz aylarında eğitim teknolojileri eğitimleri vermektedir. 2013-2014 yılları arasında Yıldız Teknik Üniversitesi Yönetim Rektör Yardımcısı Bilişim Danışmanı olarak görev yapmış; 2014 yılından beri Türkiye'de alanındaki öncü etkinlik olan Eğitim Teknolojileri Zirvesi’nin koordinatörlüğünü üstlenmektedir. 2015 yılında Apple Seçkin Eğitmen seçilmiştir, aynı yıl okullara ve kurumlara eğitim ve danışmanlık hizmeti veren ETZ Akademi'yi kurmuştur. 2019 yılında e-öğrenme çözümleri üreten Aron Teknoloji’yi, 2020 yılında ise çevrim içi öğretmen eğitimi platformu olan TeacherX'i hayata geçirmiştir. Bahçeşehir Üniversitesi’nde eğitim teknolojileri üzerine doktorasını tamamlamış olan Dr. Işıl Boy Ergül, evli ve bir çocuk annesidir.

Ders Alanı: Dijital İnovasyon ve Girişimcilik Okulu

Dersin Adı: Geleceğin Meslekleri

Dersin İçeriği: Günümüzde, teknolojinin etkisi ile değişen dünyada yeni meslekler ortaya çıkarken bazı meslekler de bu değişime ayak uyduramadığı için yok olup gitmiştir. Bu derste, gelecek nesilin tercih edeceği meslekler ve iş alanları paylaşılacaktır.

Ders Dili: Türkçe / Turkish

Tarih: Program kız ve erkek öğrenci grupları olmak üzere ikiye ayrılmıştır. Güncel takvime buradan ulaşabilirsiniz.-

Sertifika: Eğitim sonunda katılımcılara NUN Okulları tarafından onaylanan başarı sertifikası mail olarak gönderilecektir.

Program Ücreti: 180 ₺ (KDV Dahil)
*Her bir modülün ücreti 180 TL'dir. Sepete ekleyerek kredi kartınız ile ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sık sorulan sorulara buradan bakabilirsiniz.