DIY Language

Eğitimci: Paul Magnuson

Çalıştığı Yer - Görevi: 

Leysin American School,  Moreland University - Araştırma Direkötürü

Eğitimci Biyografi:

Paul Magnuson, 20 yılı aşkın yaz okulu deneyimi ile 30 yılı aşkın süredir eğitimin içindedir. Öğrenciler için yaratıcı programlardan ve yetişkinler için kendi kendini organize eden profesyonel gelişim programlarından hoşlanır. Şu anda iki uluslararası okulda yarı zamanlı olarak çalışmakta, profesyonel gelişim olarak şirket içi eylem araştırmasını desteklemekte ve Moreland Üniversitesi ile tamamen çevrimiçi bir ortamda uluslararası eğitim, ESL ve yönetim alanlarında başlangıç lisansı ve yüksek lisans programları öğretmektedir.

 

Dersin Adı: DIY Language

Dersin İçeriği:

İngilizce nasıl bir soru oluşturur ve bunun Türkçe, Fransızca veya Mandarin dilinden ne farkı vardır? Çince zamirlerin Almanca ve İspanyolca zamirlerden farkı nedir? Kendiniz bir dil yapacak olsaydınız, sorular ve zamirler için hangi sistemi kullanırdınız? Oluşturduğunuz sistem doğal dillerden daha mı mantıklı olur? Öğrenmek daha kolay olur mu? Ve arkadaşlarla plan yapmak, bir durumu anlatmak veya bir sorunu çözmek için herhangi bir dil kadar iyi iş görür mü?

Kendin Yap - Kendin Yap - Dil'de, inşa edilmiş dillerin dünyasıyla tanıştırılırsınız. İster sadece eğlence için, ister bir roman ya da film için bir fantezi dünyası yaratmak için, kendi dilinizi oluşturmak, dilin gerçekte ne kadar inanılmaz olduğunu görmenizi sağlayacaktır.

Ders Dili: İngilizce

Tarih: 

Kız ve erkek öğrenci grupları birlikte olacaktır. Güncel takvime buradan ulaşabilirsiniz.-

Sertifika: Eğitim sonunda katılımcılara NUN Okulları tarafından onaylanan başarı sertifikası mail olarak gönderilecektir.

Program Ücreti: 200 ₺ (KDV Dahil)
*Her bir modülün ücreti 200 TL'dir. Sepete ekleyerek kredi kartınız ile ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz..

Sık sorulan sorulara buradan bakabilirsiniz.