Metaverse ve Felsefe -  Yıldız Kulkul

Eğitimci:  Yıldız Kulkul

Çalıştığı Yer - Görevi: Eğitmen, Yazar

Ülke:  Türkiye

Eğitimci Biyografi: 29 Mayıs Üniversitesi Felsefe bölümünden mezun olan Yıldız Kulkul şu an İbn Haldun Üniversitesi'nde eğitim kurumları işletmeciliği (tezli) bölümünde yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. Lise eğitimini Halide Edip Meslek Lisesi çocuk gelişimi bölümünde tamamlamıştır.

Kurumsal olarak eğitim kurumları ve vakıflarda uzun yıllar öğretmen ve eğitim koordinatörü olarak çalışan Yıldız Kulkul, aynı zamanda 2016 yılından beri çocuklar için felsefe alanında çocuk atölyeleri ve eğitmen eğitimleri vermektedir. Şu anda da çocuklar için felsefe alanında eğitim kurumlarına ders kitabı yazarlığı, danışmanlık, eğitmen eğitimleri vermektedir.

Ders Alanı: Dijital Beşeri ve Sosyal Bilimler Okulu

Dersin Adı: Metaverse ve Felsefe

Dersin İçeriği: Bu derste, Metaverse ve Felsefe, yani sanal gerçeklik işlenecektir. Metaverse, Öte-Evren anlamına gelmekte ve internetin yerini almaya aday olan bir teknolojidir. Bu teknoloji sayesinde gerçek hayatta yapılabilen birçok şey sanal gerçeklik ortamında yapılabilecektir. Yani Metaverse, sanal gerçeklik veya artırılmış gerçekliğin ta kendisidir.

Ders Dili: Türkçe

Tarih: Program kız ve erkek öğrenci grupları olmak üzere ikiye ayrılmıştır. Güncel takvime buradan ulaşabilirsiniz.

Sertifika: Eğitim sonunda katılımcılara NUN Okulları tarafından onaylanan başarı sertifikası mail olarak gönderilecektir.

Program Ücreti: 50 ₺ (KDV Dahil)
*Her bir modülün ücreti 50 TL'dir. Sepete ekleyerek kredi kartınız ile ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sık sorulan sorulara buradan bakabilirsiniz.