Eğitimci: ŞULE MERAL


Alan: GASTRONOMİ

Dersin Adı: OSMANLI MUTFAĞINDAN PRATİK LEZZETLER: SANATSAL BİR YAKLAŞIM

Dersin İçeriği: Ders sırasında Osmanlı devrinden günümüze kadar uzanan enfes içeceklerden Reyhan şerbeti yapılacak. Hazırlanan ürünlerin sunumları gerçekleştirilecek ve reels video yapımı anlatılacak.

Ders Dili: TÜRKÇE

Eğitimci: ŞULE MERAL

Çalıştığı Yer - Görevi: ÖĞRETMEN & FOTOĞRAFÇI

TOPÇULAR İLKOKULU

Ülke: TÜRKİYE

Tarih: Program Kız ve Erkek öğrenci grupları olmak üzere ikiye ayrılmıştır. Güncel takvime buradan ulaşabilirsiniz.

Sertifika: Eğitim sonunda katılımcılara NUN Okulları tarafından onaylanan başarı sertifikası mail olarak gönderilecektir.

Program Ücreti: 50 ₺ (KDV Dahil)
*Her bir modülün ücreti 50 TL'dir. Sepete ekleyerek kredi kartınız ile ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Eğitimci Biyografi: Şule Meral, İstanbul’da doğdu. Üniversite eğitimini 2015-2019 yılları arasında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Tarih bölümünde tamamladı. 2017 yılında İsmek’ten Temel Fotoğrafçılık eğitimi, 2018 yılındaysa; Esra Özcan’dan Düğün Fotoğrafçılığı eğitimi aldı. Aktif olarak sosyal medya destekli fotoğrafçılık yapmaya devam ediyor. Öte yandan doğal soya mumu atölyeleri düzenliyor ve sosyal medya hesabımda satışa sunuyor. Güncel olarak Topçular İlkokulunda sınıf öğretmenliği görevini sürdürmektedir. Aktif olarak kolay ve pratik yemek tarifleri hazırlıyor ve sosyal medya hesaplarında paylaşıyor. Estetik bir zevki de işin içerisine katarak hazırladığı bu tariflerle, öğrencilerin farklı bir bakış açısı ve mutfakta bir beceri geliştirme atölyesine katılarak kazanımlar elde edeceğine inanıyor.