NUN Dijital Okullar Başlıyor!

Farklı programları deneyimleme fırsatı sunan, birbirinden çeşitli alanları tanıma şansı sağlayan, yurt içi ve yurt dışından başarılı ve uzman eğitimcilerin rehberliğinde gerçekleşecek olan NUN Dijital Okullar aşağıda belirtilen tarihler arasında gerçekleşecektir.

  • 24 Ocak – 04 Şubat
  • 11 -15 Nisan
  • 20 Haziran - 1 Temmuz

Katılımcılar, birbirinden farklı branşı içeren programlar ile beceri ve gelişim alanlarını keşfedecek, akademik ve sosyal hayatlarında farkındalık kazanacak, profesyonel gelişim adına ihtiyaç duyduğu dersleri seçip kendi modül paketlerini oluşturabilecekler.

Önümüzdeki yıllarda üniversite tercihi yapacaklar ise lisans dersleri ile tanışma, geleceğe dair kararlarını daha iyi şekillendirme ve yükseköğrenim tercihini daha bilinçli yapma şansını elde edecekler.
Dersler lisans öğrencilerine uygulanan eğitim müfredatının bir uyarlaması olacaktır.

Çevrimiçi (online) olacak şekilde düzenlenen programa 13 yaş üzeri tüm öğrenciler başvurabilir. Seçilen program dili İngilizce ise katılımcı dil yeterliliği şartlarını (upper-intermediate/advanced) sağlamalıdır. Katılımcılarımız katılım sağladığı her bir eğitim modülünden sertifika almaya hak kazanacaktır.

Çeşitli temalar etrafında şekillenen ve geçtiğimiz sene 638 öğrenci ile gerçekleştirdiğimiz zengin programımıza şimdiden ilgi büyük.

Program kız ve erkek öğrenci grupları olmak üzere ikiye ayrılmıştır. Güncel takvime buradan ulaşabilirsiniz.

Her bir modül ücretinin 50 TL olduğu program ve dersler hakkında detaylı bilgiye aşağıdan ulaşabilirsiniz.

NUN Dijital Okullarına başvurularınızı heyecanla bekliyoruz.