“NUN Sanat Okulu” Başlıyor!


25-31 Ocak 2021 tarihleri arasında ilkokul ve ortaokul öğrencilerine yönelik düzenlenecek, farklı sanat dallarından oluşan “NUN Sanat Okulu” programını hayata geçiriyoruz.

“NUN Sanat Okulu” programına katılım sağlamak isteyen öğrenciler, beceri ve yeteneklerini geliştirmek amacıyla ilgi duydukları sanat alanını seçip sanat programlarını oluşturabilecekler.

NUN Sanat Okulu içerisinde yer alan “Ailemle Sanat”, “Ritim ve Perküsyon”, “Seyahat ve Doğa Fotoğrafçılığı” atölyelerine alanında uzman isimler rehberlik edecek. Ailemle Sanat atölyesinde sizlere aileleriniz eşlik edecek ve birlikte sanat ile ilgilenmenin keyfini çıkaracaksınız. Ritim ve Perküsyon atölyesinde bir yandan müzik aletlerini yakından tanıma fırsatı yakalarken diğer yandan ritim yeteneğinizi keşfedeceksiniz. Seyahat ve Doğa Fotoğrafçılığı atölyesinde ise fotoğrafçılığa dair her şeyi bulmanız mümkün olacak! Seyahat fotoğrafçılığının püf noktalarını öğrenecek, doğa fotoğrafçılığı gibi farklı alanlar ile ilgili bilgilerinizi artıracaksınız.

NUN Okulları Beykoz Kampüsünde salgın şartları gözetilerek kişiye özel olarak gerçekleştirilecek atölyelerde, maske, mesafe ve temizlik kuralları uygulanacak. Salgın tedbirleri kapsamında kısıtlamalar devam ettiği takdirde NUN Sanat Okulunda güncellemeler gerçekleşebilecek. Başvuru yapanlar ile iletişime geçilerek detaylı bilgilendirmeler yapılacak.

Program Kız ve Erkek öğrenci grupları olmak üzere ikiye ayrılmıştır. Güncel takvime buradan ulaşabilirsiniz.

Birbiriyle çakışmayacak şekilde planlanan derslerin yer aldığı programa katılanlar öğrencilere, derslerin sonunda sertifikalar verilecek.

NUN Sanat Okulunun ilham veren ders ve seminerler ile ilgili ayrıntılar güncellenecektir.