“Spor & Sanat Okulu” Başlıyor!


26 Temmuz-6 Ağustos 2021 tarihleri arasında ilkokul ve ortaokul öğrencilerine yönelik düzenlenecek, farklı sanat dallarından oluşan “Spor & Sanat Okulu” programını hayata geçiriyoruz.

Spor & Sanat Okulu programına katılım sağlamak isteyen öğrenciler, beceri ve yeteneklerini geliştirecek.

NUN Okulları Beykoz Kampüsünde salgın şartları gözetilerek kişiye özel olarak gerçekleştirilecek atölyelerde, maske, mesafe ve temizlik kuralları uygulanacak. Salgın tedbirleri kapsamında kısıtlamalar devam ettiği takdirde Spor & Sanat Okulunda güncellemeler gerçekleşebilecek. Başvuru yapanlar ile iletişime geçilerek detaylı bilgilendirmeler yapılacak.

İlkokul Öğrencilerine özel güncel ders programı takvimine buradan ;

Ortaokul Öğrencilerine özel güncel ders programı takvimine ise buradan ulaşabilirsiniz.

Birbiriyle çakışmayacak şekilde planlanan derslerin yer aldığı programa katılanlar öğrencilere, derslerin sonunda sertifikalar verilecek.

Spor & Sanat Okulunun ilham veren dersler ile ilgili ayrıntılar güncellenecektir.

Virüsten Korunma ve Sosyal Mesafe Önlemleri

programlarımızın bir çoğu dış mekan aktivitelerinden oluşmaktadır. Doğa içinde sosyal mesafe önlemleri ile uygulamalarımız gerçekleşecektir. Kampüsümüzde düzenli olarak temizlik, periyodik olarak ilaçlatma, öğrenci, öğretmen ve personelin maske takması ve de ayrıca dezenfektan konusunda çalışmalarımızı yapmaktayız. Tek kapalı mekan yerimiz olan yemekhanemizdeki kapasiteyi %50 oranında azaltarak oturma düzenimize yeni düzenleme getirerek yemek sırasında sosyal mesafe uygulamasını sağlamış olacağız. Servislerimizde birer koltuk boşluk bırakılarak sosyal mesafe kurallarına uygun taşımacılık hizmetimizi gerçekleştireceğiz. Servis içinde tüm öğrenci ve personelimiz maske takarak kapalı alan risklerini en aza indirgeyeceğiz. Ayrıca servislerimizde dezenfektan bulundurup düzenli olarak temizliğinin yapılması konusunda son derece hassas hareket edeceğimizden emin olabilirsiniz.

Çocuklarımızın sağlığı ve güvenliği bizler için her şeyden önemlidir.

NUN OKULLARI