İlkokul ve ortaokul öğrencilerine yönelik düzenlenecek çeşitli kültür, sanat ve spor dallarından oluşan NUN Yaz Kampı 1 Temmuz - 7  Temmuz 2024 tarihleri arasında!

Beykoz Kampüsümüzde, doğa ile iç içe “sürdürülebilir yaşam”, “yaşam becerileri gelişimi”, “sosyal liderlik becerileri gelişimi” odaklı aktivitelerimizi uygulamaya devam ediyoruz. Öğrenciler, NUN Kampları ile arkadaşlık, dostluk, iş birliği, takım çalışması, rekabet, empati kurma, saygı duyma, güven duyma, merhamet etme, adaletli olma, direnç kazanma, eleştirel düşünme, zamanı yönetme, yaratıcı problem çözme, analiz etme gibi becerilerini geliştiriyor.

NUN Kamplarının ruhunu okulumuzun da değerleri olan “sevgi, saygı, adalet, merhamet, edep, sorumluluk” oluşturuyor. Çocuklarımızın, iyi olma halini önemsiyor ve onların güvenli bir eğitim ortamında yaşamlarını sürdürmelerini sağlamanın tüm okul toplumunun sorumluluğunda olduğuna inanıyoruz.

Kampçılarımız, fiziki beceri ve yeteneklerini sporla keşfedip geliştirirken, aynı zamanda tabiatla iç içe ve kültür, sanat, spor gezileriyle keyifli bir yaz kampı deneyimi yaşayacak.

Programlarımız ilkokul ve ortaokul öğrencilerine yöneliktir.

  • Programlara başvuru yapmak isteyen katılımcılar https://www.nunkamplari.com/  adresinden üye olarak talep ettiği program paketini sepete ekleyebilir, kredi kartı ile ödeme işlemlerini gerçekleştirebilir.

Kişisel Verilerin Koruma Kanunu kapsamında katılımcılar her bir kişi adına web sitesinden üyelik oluşturmalıdır. (Birden fazla öğrencinin kaydını yaptırmak isteyen kullanıcılar ekstra üyelik oluşturmalıdır.)

Program takviminde Spor, Sanat ve Gezi programları seçmeli olup numaralandırılmış şekilde takvimde sunulmuştur. Seçmeli Derslerin Temel Amacı: Grupların kendi ilgi alanlarını seçmelerine olanak tanımak ve grupların sayısını mümkün olduğunca azaltıp etkin bir öğrenme ortamı sağlamaktır.

Program paketini satın alan katılımcılarla detaylı bilgilendirmeler paylaşılacaktır.

Ücrete dâhil olan hizmetler:

  • Tüm Spor, Etkinlik Alanları ve Gezi Programları dâhildir.
  • Öğle Yemeği
  • Ara Atıştırmalıklar
  • Program Sertifikası
  • İlkokul ve Ortaokul gezi programları için servis /ulaşım sağlanacaktır.

Ücrete dâhil olmayan hizmetler: 

  • Giysi, kıyafet, spor çantası ve spor çanta içeriği. 
  • Servis / Ulaşım - Katılımcılar kendi imkânları ile okula gelecek, program saati sonunda aileleri tarafından okuldan teslim alınacaktır. 

NUN Okulları olarak Çocuk Koruma Politikamız gereği katılımcıların iyilik hallerini ve güvenliğini sağlama hususunda kararlıyız. Katılımcıların sağlıklı ve mutlu bir ortamda, olası zarar ve risklere maruz kalmamaları için önleyici ve koruyucu girişimleri uygulamada aktif rol alır ve kararlılıkla hareket ediyoruz.

Geçmiş yıllarda tamamladığımız programımıza bu yıl talep oldukça fazla. Programlarımızda bu yıl katılımcı sınırı bulunmaktadır. Bu sebeple erken başvuru yapan katılımcılarımız önceliklidir. NUN Okulları, katılımcı sayısına göre program takvimi ve ders içeriklerinde değişiklik yapma ve revize etme hakkını saklı tutar. Katılımcılarımız program içeriklerinde olabilecek değişiklikleri öncesinden kabul eder.

NUN Yaz Kampı ile ilgili merak ettiğiniz soruları e-posta yoluyla sorabilirsiniz.

*Çocuk Koruma ve Güvenlik Politikamız kapsamında, velilerimizin program süresince kampüs içinde beklemeleri uygun görülmemektedir. Bu kurala uyduğunuz için şimdiden teşekkür ederiz.

Katılımcılarımızın başvurularını heyecanla bekliyoruz.

Saygılarımızla,

NUN Kampları