NUN Dijital Okullar


 

NUN Dijital Okulları Devam Ediyor...

Farklı programları deneyimleme fırsatı sunan, birbirinden çeşitli alanları tanıma şansı sağlayan, yurt içi ve yurt dışından başarılı ve uzman eğitimcilerin rehberliğinde gerçekleşecek olan NUN Dijital Okullar programları devam ediyor.

Katılımcılar, birbirinden farklı branşı içeren dersler ile beceri ve gelişim alanlarını keşfetmekte, akademik ve sosyal hayatlarında farkındalık kazanmakta, kişisel ve profesyonel gelişimlerine katkı sağlamaktadır.

Üniversite tercihi yapacak öğrenciler ise lisans dersleri ile tanışma, geleceğe dair kararlarını daha iyi şekillendirme ve yükseköğrenim tercihini daha bilinçli yapma şansını elde etmektedir.

Programlarımız okul zamanı akşam saatlerinde gerçekleşecektir. 

Programlar ile ilgili bazı bilgileri ayrıca sizlerle paylaşmak isteriz;

  1. Program dili İngilizce ise katılımcı dil yeterliliği şartlarını (upper-intermediate/advanced) sağlamalıdır.
  2. Programlar, Zoom’da gerçekleşecek olup kayıt alınacaktır.
  3. Katılımcılarımız, aşağıdaki koşulları tamamlamak şartı ile katılım sağladığı her bir eğitim modülünden e-sertifika almaya hak kazanacaktır.
    • Katılımcı, yayına isim-soy ismi ile giriş yapmalıdır.
    • Katılımcı, program boyunca yayında bulunmalı ve kamerasını açık tutmalıdır. Kameranın açık olmadığı durumlarda, Çocuk Koruma Politikamız kapsamında NUN Okulları katılımcıyı programdan çıkarma hakkına sahiptir.
    • Katılımcı, yayın kurallarına uymalıdır.

Katılımcılar, nunkamplari.com sitesi üzerinden arzu ettikleri modülleri 200₺ karşılığında satın alabilecektir.

Tüm program ve dersler hakkında detaylı bilgiye web sitemizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca [email protected] ya da [email protected] e-posta adreslerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Çeşitli temalar etrafında şekillenen ve geçtiğimiz sene 1738 öğrenci ile gerçekleştirdiğimiz zengin programımıza şimdiden ilgi büyük.

Güncel takvime buradan ulaşabilirsiniz.

Program ve dersler hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

NUN Dijital Okullarına başvurularınızı heyecanla bekliyoruz.