KIŞI SICACIK AKTİVİTELERLE KUCAKLAMAYA HAZIR MISINIZ?

İlkokul ve ortaokul öğrencilerine yönelik düzenlenecek çeşitli kültür, sanat ve spor dallarından oluşan NUN Kış Kampı 22 - 28 Ocak tarihleri arasında!

Kış Kampı, öğrencilerimizin yarı yıl tatillerini daha verimli ve eğlenceli geçirebileceği birbirinden zengin içeriklerin olduğu bir haftalık kamp programıdır. Kampımız, ilkokul ve ortaokul öğrencileri için farklı içeriklerle tasarlanmıştır. Kamp içeriklerinde öğrenci becerilerinin geliştirilmesine yönelik farklı alanlarda atölye çalışmaları sunulmaktadır. Sanat ve spor uygulamalarının yanı sıra kışın mücadeleci şartlarında yağmur çamur dinlemeden keşif yolculuğuna çıkacağımız kampımızda öğrenciler, tarih anlatımlı sahil bisiklet turumuz ile İstanbul’u daha yakından tanıyacaklar.

Kamp programı, öğrencilerin yeni arkadaşlar edinmeleri, gizli yeteneklerini keşfetmeleri, canlı ve ilgi çekici bir ortamda öğrenme sevgisini ateşlemeleri için bir fırsatı barındırır. Bu kış unutulmaz bir özümüzü keşfetme yolculuğu için NUN Kampları tam sana göre!

 

Beykoz Kampüsümüzde, doğa ile iç içe “sürdürülebilir yaşam”, “yaşam becerileri gelişimi”, “sosyal liderlik becerileri gelişimi” odaklı aktivitelerimizi uygulamaya devam ediyoruz. Öğrenciler, NUN Kampları ile arkadaşlık, dostluk, iş birliği, takım çalışması, rekabet, empati kurma, saygı duyma, güven duyma, merhamet etme, adaletli olma, direnç kazanma, eleştirel düşünme, zamanı yönetme, yaratıcı problem çözme, analiz etme gibi becerilerini geliştiriyor.

NUN Kamplarının ruhunu okulumuzun da değerleri olan “sevgi, saygı, adalet, merhamet, edep, sorumluluk” oluşturuyor. Çocuklarımızın, iyi olma halini önemsiyor ve onların güvenli bir eğitim ortamında yaşamlarını sürdürmelerini sağlamanın tüm okul toplumunun sorumluluğunda olduğuna inanıyoruz.

Kampçılarımız, fiziki beceri ve yeteneklerini sporla keşfedip geliştirirken, aynı zamanda tabiatla iç içe ve kültür, sanat, spor gezileriyle keyifli bir kış kampı deneyimi yaşayacak.

Programlarımız ilkokul ve ortaokul öğrencilerine yöneliktir.

  • Geçmiş yıllarda tamamladığımız programımıza bu yıl talep oldukça fazla. Programlarımızda bu yıl katılımcı sınırı bulunmaktadır. Bu sebeple erken başvuru yapan katılımcılarımız önceliklidir.
  • Programlara başvuru yapmak isteyen katılımcılar https://www.nunkamplari.com/  adresinden üye olarak talep ettiği program paketini sepete ekleyebilir, kredi kartı ile ödeme işlemlerini gerçekleştirebilir.

  • Kişisel Verilerin Koruma Kanunu kapsamında katılımcılar her bir kişi adına web sitesinden üyelik oluşturmalıdır. (Birden fazla öğrencinin kaydını yaptırmak isteyen kullanıcılar ekstra üyelik oluşturmalıdır.)

Ücrete dâhil olan hizmetler:

  • Tüm Spor, Etkinlik Alanları ve Gezi Programları dahildir.

  • Öğle Yemeği

  • Ara Atıştırmalıklar

  • Program Sertifikası

  • İlkokul ve Ortaokul gezi programları için servis / ulaşım 

 

Program paketini satın alan katılımcılarla detaylı bilgilendirmeler paylaşılacaktır.

NUN Kış Kampı ile ilgili merak ettiğiniz soruları e-posta yoluyla sorabilirsiniz.

Katılımcılarımızın başvurularını heyecanla bekliyoruz.

Dersler; hava şartları, mekan ve eğitimci uygunluğuna göre değişkenlik gösterebilir. Şartları sağlanan dersler programa dahil edillir.

Servis / Ulaşım - Katılımcılar kendi imkânları ile okula gelecek, program saati sonunda aileleri tarafından okuldan teslim alınacaktır. 

NUN Eğitim ve Kültür Vakfı olarak Çocuk Koruma Politikamız gereği katılımcıların iyilik hallerini ve güvenliğini sağlama hususunda kararlıyız. Katılımcıların sağlıklı ve mutlu bir ortamda, olası zarar ve risklere maruz kalmamaları için önleyici ve koruyucu girişimleri uygulamada aktif rol alır ve kararlılıkla hareket ediyoruz.

Değerli Velilerimiz, Çocuk Koruma ve Güvenlik Politikamız kapsamında, kış kampı programımız süresince kampüs içinde beklemediğiniz ve sadece kendi öğrencinizin fotoğrafını çektiğiniz için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

NUN Kampları