Etik Liderlik -  Jonnie Noakes ve Dr. Iro Konstantinou

(Sadece erkek öğrenciler içindir.)

 

1. Eğitimci: Jonnie Noakes 

Çalıştığı Yer - Görevi: Eton Koleji Eğitim ve Öğretim Direktörü ve Tony Little Center for Innovation and Research in Learning Direktörü

Ülke: Birleşik Krallık

Eğitimci Biyografi: Noakes, son derece başarılı bir liderlik, değişim yönetimi ve operasyonel yönetim profiline sahip olan, eğitimdeki güncel değişimlerde aktif, ulusal ve uluslararası eğitim gelişmelerine geniş bir bakış açısıyla bakabilen ileri görüşlü bir eğitimcidir.  Eton Koleji’nde hem Eğitim ve Öğretimin direktörü, hem de pedagojide mükemmellik, kanıta dayalı uygulama ve öğretim, öğrenim ve eğitimde liderlik araştırmaları merkezi olan Tony Little Center for Innovation and Research in Learning’in yönetici direktörü olarak görev yapmaktadır.  Bu merkez eğitim dünyasındaki yeniliklere yönelik en son araştırmaları yapmak ve incelemek için oluşturuldu. Dünyanın dört bir yanındaki üniversiteler, okullar ve araştırmacılarla iş birliği yapıp, en iyi yenilik ve araştırmaları laboratuvardan sınıfa aktarmak için çalışıyorlar.

Noakes aynı zamanda duygusal zeka konusunda bir akıl hocası olarak yirmi yıllık bir deneyime ve yatılı eğitim konusunda derin bir bilgi birikimine sahip bir karakter eğitimi uzmanıdır. Uluslararası konferanslarda inovasyon, kanıta dayalı uygulama ve eğitimin geleceği hakkında düzenli olarak konuşmalar ve eğitimler vermektedir.

 

2. Eğitimci: Dr. Iro Konstantinou

Çalıştığı Yer - Görevi: Eton College'da Araştırma Yöneticisi

Ülke: Birleşik Krallık

Eğitimci Biyografi: Dr Iro Konstantinou, Eton College Tony Little Center for Innovation and Research in Learning'in Araştırma Programları Yöneticisi ve Eton Journal in Research and Innovation in Education'ın Editörüdür. Aynı zamanda Warwick Üniversitesi'nde Eğitim Çalışmaları'nda Misafir Araştırmacı ve Pearson Business School'da Personel Geliştirme Lideridir. Çalışmaları bilimsel dergilerde ve Impact, The Conversation ve BERA gibi uygulayıcı yayınlarda yayınlanmıştır. Araştırmaları, öğrenci refahı ve liderliği, aktarılabilir beceriler ve karakter eğitimi ve iş temelli öğrenmeye odaklanmaktadır.

 

Ders Adı: Etik Liderlik

Ders Alanı: Dijital Liderlik Okulu

Ders İçeriği: Etik liderlik gerçekten ne anlama geliyor? Bu ders ile etik bir yaklaşımın önemini, etik konuların nasıl ele alınabileceğini ve nasıl etik bir lider olabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Ders Dili: İngilizce

Tarih: Program erkek öğrencilere özeldir. Güncel takvime buradan ulaşabilirsiniz.-

Sertifika: Eğitim sonunda katılımcılara NUN Okulları tarafından onaylanan başarı sertifikası mail olarak gönderilecektir.

Program Ücreti: 50 ₺ (KDV Dahil)
*Her bir modülün ücreti 50 TL'dir. Sepete ekleyerek kredi kartınız ile ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 Sık sorulan sorulara buradan bakabilirsiniz.