Eğitimci: Tolga Kurt


Ders : Yapay Zeka ve Mali Suçlar - Artifical Intelligence & Financial Crime


Çalıştığı Yer - Görevi: 


Yönetici Ortak - H3M - Managing Partner - H3M

Eğitimci Biyografi:

TOLGA KURT, elektrik ve elektronik mühendisliği alanında lisans ve yüksek lisans derecelerini sırasıyla 2000 ve 2002 yıllarında Türkiye'de Boğaziçi Üniversitesinden, doktora derecesini ise 2006 yılında Kanada'da University of Ottawa'dan elektrik mühendisliği alanında almıştır. Doktorasının ardından Ericsson Kanada ile 4G ürün hattından sorumluydu. Daha sonra, bankalar için operasyonel optimizasyon alanında ilk girişimcilik şirketi olan PlusOneMinusOne'ı yönetti. Şu anda Yapay Zeka Tabanlı Kara Para Aklamayı Önleme Çözümleri Şirketi H3M'nin Yönetici Ortağıdır. 40'tan fazla ülkede ürünleştirmeye evrilmiş kapsamlı araştırma ve geliştirme proje yönetimi deneyimine sahiptir. 15'ten fazla uluslararası yazılım projesi, 25 ulusal araştırma ve geliştirme projesi ve iki AB projesi yönetmiştir. Beşten fazla patent, on dergi makalesi ve 30 uluslararası konferans bildirisi yayınladı. Büyük veri analitiği alanındaki çalışmaları nedeniyle MIT Technology Review 35'te 35 yaş altı listesinde yer aldı ve Yılın Genç Girişimcisi seçildi.

Boğaziçi Üniversitesi BS Electrical Eng., Boğaziçi Üniversitesi MS Electrical Eng., University of Ottawa PhD Electrical Eng.

 

Dersin Adı: Yapay Zeka ve Mali Suçlar - Artifical Intelligence & Financial Crime

Dersin İçeriği: Güncellenmektedir.

Ders Dili: Türkçe

Kız ve erkek öğrenci grupları birlikte olacaktır. Güncel takvime buradan ulaşabilirsiniz.-

Sertifika: Eğitim sonunda katılımcılara NUN Okulları tarafından onaylanan başarı sertifikası mail olarak gönderilecektir.

Program Ücreti: 200 ₺ (KDV Dahil)
*Her bir modülün ücreti 200 TL'dir. Sepete ekleyerek kredi kartınız ile ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz..

Sık sorulan sorulara buradan bakabilirsiniz.